O nas

Nasza firma zaistniała w roku 1994 wraz z rosnącym zapotrzebowaniem rynku na produkty związane z utrzymaniem czystości.

Przez pierwsze lata działalności prowadziliśmy sprzedaż szerokiego asortymentu urządzeń do utrzymania czystości. W roku 2002 podjęliśmy współpracę ze światowym liderem w branży akcesoriów wysokociśnieniowych, niemiecką firmą R+M SUTTNER rozpoczynając tym samym wprowadzanie całkowicie nowych produktów na polski rynek.

Firma R+M SUTTNER powstała z połączenia dwóch niemieckich firm:

R+M zajmującej się hurtową dystrybucją akcesoriów nisko- i wysokociśnieniowych znanych światowych marek oraz pioniera branży wysokociśnieniowej firmy SUTTNER zajmującej się już od 50 lat produkcją pistoletów, lanc i innych akcesoriów do urządzeń myjących.

Marka R+M SUTTNER jest rozpoznawana na wszystkich kontynentach, a jej produkty cieszą się powszechnym uznaniem. Firma stawia na ciągły rozwój i rozbudowę czego odzwierciedleniem jest nowa siedziba powstała w 2013 roku oraz stale powiększany nowoczesny park maszynowy. Od roku 2008 R+M SUTTNER posiada odpowiednie certyfikaty jakości DIN EN ISO 9001

Dbając o zadowolenie klientów projektowane są nowe produkty oraz prowadzone są nieustanne prace nad ulepszeniem już istniejących. Odzwierciedleniem tego jest katalog nowości poszerzający ofertę o kilkaset nowych produktów.

R+M SUTTNER jest producentem i właścicielem znanego programu do myjni samoobsługowych easywash365+ oraz systemów pianowania easyfoam365+. Oferuje także szeroką gamę innowacyjnych produktów najwyższej jakości przeznaczonych do wysokociśnieniowych urządzeń myjących.
Firma oferuje również produkty dla przemysłu spożywczego w tym akcesoria do systemów centralnego mycia.

W naszej ofercie znajdują się produkty znanych światowych marek takich jak: CAT, Interpump, MOSMATIC.

Firma ATMOS dzięki ścisłej współpracy z R+M SUTTNER jest w stanie zaproponować Państwu szeroki asortyment jakościowych akcesoriów. Nasze wieloletnie zainteresowanie branżą zaowocowało wiedzą i doświadczeniem, którymi dzielimy się z naszymi klientami.

Staramy się, aby jak najwięcej produktów znajdowało się w naszym magazynie, którego stan uzupełniany jest w każdym tygodniu.

Działamy zgodnie z zasadą: „Najwyższa jakość w dobrej cenie”.

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.